Oddłużanie Cała Polska – jesteśmy skuteczni !

Oddłużanie Cała Polska | Pomoc prawna osobom zadłużonym z całej Polski

Zajmujemy się oddłużaniem naszych Klientów z całej Polski. Zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie postępowania – począwszy od etapu przedsądowego, aż do etapu egzekucyjnego. Działamy na terenie całej Polski. Poprzez ponad 10 letnie doświadczenie wypracowaliśmy skuteczne metody. Naszą specjalnością jest kompleksowa pomoc w szczególności firmom z całej Polski poprzez:

Oddłużanie – celem tego procesu jest obniżenie nie zapłaconych zobowiązań przedsiębiorstwa. Prowadzimy skuteczne negocjacje mające na celu umorzenie lub rozłożenie na raty powstałych długów. Każdorazowo analizujemy kondycję finansową przedsiębiorstwa sporządzając plan oddłużeniowy, który gwarantuje szybkie wyjście z kłopotów finansowych.

Restrukturyzacje – pomoc w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego obejmuje zbadanie kondycji finansowej firmy i przygotowanie rzetelnego planu prowadzącego do szybkiego jej polepszenia. Skrupulatne wsparcie ze strony prawnika pozwoli małymi krokami wyjść każdemu przedsiębiorcy z zadłużenia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wystarczy kontakt telefoniczny 71 34 59 101 lub milowy biuro@retor.pl przedstawimy wszystkie szczegóły. W przypadku kłopotów nie warto zwlekać a z doświadczenia wielu firmom którym pomogliśmy udało się wyjść na prostą.